3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
Bambusový plot
Slnečná sieť
ZELENA SIET NA PLOT

Umelý bambus

 


Umelý bambus je imitácia bambusových tieniacích lamiel. Nahradzuje prírodné bambusové tieniace ploty a tiež splýva s prírodou. Tento plot je vytvorený z ploských dutých plastových tyčiek. Jednotlivé lamely umelého bambusu sú spojené s nylónovými nosnými vláknami. Umelý bambus je nepriehľadný a preto bude Vaše súkromie úplne chránené. Umelým bambusovým plotom zatienite terasu, balkón a tiež celý svoj pozemok. Jednoducho ho pripevníte na plot pomocou sťahovacej pásky, viazacieho drôtu alebo fixcane. Umelý bambus je ľahký, preto je sním jednoduchá manipulácia, je ľahko prenášateľný a ľahko sa inštaluje.

Rozdiel medzi pravým a umelým bambusovým plotom je pomerne veľký. Umelý bambusový plot môžete umývať pretože je odolný voči vode. Taktiež je odolný voči vetru, mrazu a tiež je UV odolný. Vďaka týmto vlastnostiam má umelý bambusový plot výrazne vyššiu životnosť ako pravý bambusový plot. Takže veľkou výhodou tohto umelého bambusu je, že sa oň netreba starať, a že je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Plot si môžete upraviť pomocou nožníc. Ďalšou veľkou výhodou tohto umelého bambusu je, že je obojstranný čiže Váš plot bude vyzerať skvele z oboch strán.

Vyrába sa vo viacerých farebných prevedeniach a preto umelý bambus dokonale zapadne do konceptu Vašej záhrady. My Vám ponúkame tri farby a to zelenú, bielu a prírodne hnedú farbu.
Umelý bambus ponúkame v rôznych dĺžkach – 1; 1,5 a 2 metre. Tiež Vám ponúkame umelý bambusový plot v rôznych šírkach - 3 alebo 5 metrov.


Prevedenie umelého bambusové plotu nájdete na:

Bambusový plot PLASTICANE alebo KANIPLAST

 

 


 
Momentálne ESHOP prebieha rozsiahlou rekonštrukciou - a NIE JE MOŽNÉ zrealizovať žiadne objednávky. Funkčný nový web bude 15.3.2022. Ak máte záujem o objednávku a aktuálne ceny - kontaktujte nás na t.č. 0903 468 695. Ďakujeme za pochopenie