3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
Bambusový plot
Slnečná sieť
ZELENA SIET NA PLOT

Bambusové pletivo - bambusový plot

 

Stále rozmýšľate ako okrášliť svoju záhradu alebo skryť určitú časť záhrady pred zrakmy okoloidúcich? My Vám teraz ponúkneme to najkrajšie a najlepšie riešenie. Bambusové pletivo je praktické a zároveň veľmi moderné vyriešenie týchto otázok.

Ploty sú súčasťou našej existencie. Každý chce mať svoje súkromie a oddýchnuť si aspoň tú chvíľu, ktorú trávite doma so svojou rodinou. Okolo celého domu a záhrady je plot cez ktorý vidno všetko, čo sa deje u Vás doma. Niekedy sa necítite kvôli tomu v súkromí a pritom ste na svojom pozemku. Alebo niekedy chcete skrýť svoj majetok pred okoloidúcimy. Aj s týmto Vám bambusové pletivo pomôže a okrem svojho súkromia nepocítite žiadne iné straty (ani v peňaženke, ani vo svetle na Vašom pozemku ani nikde inde).

Bambusové pletivo

Bambusové pletivo má rôzne využitia. Nie je to len pletivo, ktoré viete použiť na svoj plot postavený okolo pozemku. Toto pletivo viete použiť tiež na svojej terase, balkóne, v interiéry a nie len ako pletivo ale tiež aj ako estetickú zložku pri okrášlení Vásho prostredia. Pretože tieto ploty sú prírodné, sú tiež krásnou dekoráciou do Vášho interiéru.

Na našej stránke nájdete veľa druhov bambusových pletív. Máte možnosť si vybrať medzi skutočných bambusom a imitáciou bambusu. Ponúkame Vám krásne ploty tvorené z celých stebiel bambusu, šiepaného ale aj polovičného bambusu. Taktiež Vám ponúkame umelý bambus čo v skutočnosti sú umelé tyče podobajúce sa skutočnému bambusu. Keďže nami ponúkané ploty majú rôzne rozmery a rôznu hustotu, je na Vás ktorý druh plotu si vyberiete Vy. Niektoré majú väčšiu a niektoré menšiu odolnosť voči vetru. Taktiež majú rozdielne zatienenie.

Bambusové pletivá sú novinkou na našom trhu ktorá je veľmi žiadaná u naších zákazníkov. Rozdiel medzi prírodným a umelým bambusom je veľký no všetko je len a len na Vašej voľbe. Pletivo z bambusu je prírodný produkt, ktorý krásne dotvára okolie a tiež mu pridáva exotický nádych. Tieto pletivá neničia naše okolie takže sú priateľské tiež k prírode.

Umelý živý plot

Umelý živý plot je jednou z najmodernejších doplnkov nášho okolia. Tento plot je vytvorený ako napodobenina pravého bambusového plotu a to formou dutých ploských tyčí z plastu. Najväčší rozdiel medzi pravým a umelým bambusovým pletivám je, že tento plot je trvanlivý, UV odolný, umývateľný. A čo viac, tento plot je odolný voči plesniam, vetru, mrazu, vode a jeho životnosť je oveľa väčšia ako životnosť skutočného bambusového pletiva.

Inštalácia bambusových pletív je veľmi jednoduchá. Základ je mať stály a trvácny plot o ktorý náš bambusový plot pripevníte. Bambusové pletivá jednoducho pripevníte o stály plot s viazacími drôtmy. Po upevnení bambusového pletiva o stály plot, Vám už nič iné nezostane ako si užívať pohodlie Vášho života spolu s Vašou rodinou. 


 
Momentálne ESHOP prebieha rozsiahlou rekonštrukciou - a NIE JE MOŽNÉ zrealizovať žiadne objednávky. Funkčný nový web bude 15.3.2022. Ak máte záujem o objednávku a aktuálne ceny - kontaktujte nás na t.č. 0903 468 695. Ďakujeme za pochopenie