3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
Bambusový plot
Slnečná sieť
ZELENA SIET NA PLOT

Bambusová zástena

Bambusová zástena je perfektným riešením pre Vás a Vašu rodinu. Zástenu viete využiť na rôznych miestach. Či ide o súkromie ktoré Vám chýba na záhrade alebo len zakrytie miesta ktoré nechcete, aby bolo na očiach Vaších priateľov. Bambusové zásteny sú perfektným riešením pre Vás pretože sú vyrobené z prírodného materiálu takže prinesie krásny exotický nádych ku Vám domov. Tieto zásteny sú vysoko dekoratívny prvok ktorým krásne oživíte svoje záhrady alebo terasy.

 

Bambusová zástena slúži najmä na zatienenie rôznych plôch. Esteticky zatieni terasy, balkóny, bazény, záhradné kúty, táborenie, pergoly a rôzne iné plochy ktoré potrebujete zakryť alebo zatieniť. Taktiež Vám naše bambusové zásteny pomôžu ak je Váš plot priehľadný no Vy si želáte svoje súkromie. Keď je von pekné počasie a Vy chcete ísť do záhrady no Váš plot je priehľadný, toto je to najlepšie a najestetickejšie riešenie aké na trhu nájdete. Jednoducho bambusovú zástenu/bambusový plot pripevníte na Váš už postavený plot a problém so súkromím je vyriešený. Teraz si môžete vychutnať krásne slnečné dni na svojej záhrade v úplnom pohodlí.

 

Bambusová zástena perfeknte slúži aj ako pomoc pri malých deťoch. Vaše deti radi kreslia po stene alebo postieľka sa dotýka steny. Deti sú naším šťastím no prečo má trpieť Vaša stena? Tieto bambusové zásteny jednoducho prichytíte na stenu a viac sa už nemusíte obávať o Vaše steny. Tieto rohože vyrušia vzhľad a vyzerajú prirodzene vďaka tomu, že je to prírodný materiál. Bambusová zásteny vyzerajú esteticky a pomôžu Vám udržať Vaše steny pekné dokým detičky nevyrastú.

 

Bambusová zástena sa hodí takmer kdekoľvek keďže bambus je prírodný. Veľkou výhodou týchto bambusových plotov je, že pripeniť ich zvládne takmer každý. Vďaka tomu, že je to prírodný materiál je veľmi ľahký takže ho jednoducho premiestnite. Bambusové zásteny majú dlhú životnosť pretože sú vysokej kvality. Na terasu či záhradu odporúčame bambusový plot z celých stebiel pretože sú pevnejšie takže lepšie odolávajú poveternostným vplyvom. Preto, aby steblá boli pevnejšie, sú zviazané nylonovým povrazom na viacerých miestach.

 

Odporúčanie:

Pre zásteny, ktoré sú namontované von, odporúčame raz za rok natrieť olejom s UV filtrom alebo s lakom. Vďaka tomuto predĺžite životnosť Vášho bambusového plotu. Tiež môžete nalakovaním dosiahnúť iný vzhľad. Je na Vás akú farbu zvolíte a natriete na bambusovú zástenu. 


 
Momentálne ESHOP prebieha rozsiahlou rekonštrukciou - a NIE JE MOŽNÉ zrealizovať žiadne objednávky. Funkčný nový web bude 15.3.2022. Ak máte záujem o objednávku a aktuálne ceny - kontaktujte nás na t.č. 0903 468 695. Ďakujeme za pochopenie