3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
Bambusový plot
Slnečná sieť
ZELENA SIET NA PLOT

Bambusová rohož

 

Bambusové rohože poznáme už od nemapäti. Už ako malé deti sme doma mali bambusové rohože pripevnené na stenu alebo sme nimi niečo zakrývali. Či už sme sa snažili za ne skryť neporiadok alebo svoje súkromie, vždy nám v tom veľmi pomohli. Aj dnes Vám ponúkame bambusové rohože, ktoré Vám poslúžia ako ozdoba do domácnosti, rovnako ako zástena za ktorú môžete skryť neporiadok no zároveň aj utajiť svoje súkromie.

 

Pýtate sa ako sa dá s bambusovou rohožou utajiť svoje súkromie? Predstavte si, že bývate v byte a na Váš balkón vidí ktokoľvek. Natiahnutím bambusovej rohože na svoj balkón jednoducho urobíte stenu, za ktorou môžete tráviť koľkokoľvek času bez toho, aby Vás niekto pri tom videl. Tým, že bambusová rohož je ohybná, viete ju jednoducho zrolovať na stranu a balkón máte znovu otvorený.

 

Ďalšie perfektné využitie bambusovej rohože je známe už veľmi dlho. Napríklad pri malom dieťati, ktoré rado maľuje po stenách. Natiahnutím bambusovej rohože sa priamo k stene nedostane a tak Vaše steny budú chránené od kreatívneho detského maľovania. Keď Vaše dieťa vyrastie, bambusovú rohož dáte jednoducho dole zo steny a netreba premaľovávať celý byt nanovo. Ďalším skvelým využitím bambusovej rohože v domácnosti je pri búchaní nábytku do steny. Určite to každý pozná, keď skriňa búcha o stenu, kde následne vznikajú nepekné obyté steny. Či už rohož schováte za skriňu, kde ju nebude vidno a zároveň ochráni Vaše steny pred opadávaním farby, alebo ju dáte na stenu pred stolík, vždy Vám dobre poslúži. Nie len že ochráni Vaše steny, bambusová rohož vyzerá perfektne, takže máte zároveň pekný interiérový doplnok vo Vašej domácnosti.

 

Bambusové rohože sú vytvorené z prírodného bambusu (rovnako máme v ponuke umelý bambus). To znamená, našou rohožou prinesiete do Vašej domácnosti kúsok prírody. Vďaka tomu, že je to prírodný materiál a má jemnú farbu, bambusová rohož pôsobí jemne a nie rušivo. Bambusové rohože sú vyrobené z kvalitného materiálu, takže steny ubránia od detských farbičiek, úderov s nábytkom, ale tiež odolajú rôznym zmenám v poveternostných podmienkach.

 

Len u nás nájdete najlepšiu ponuku bambusových rohoží. Ponúkame Vám rôzne druhy rohoží rovnako ako aj rôzne rozmery. Naše bambusové rohože využijete v interiéry, rovnako ako v exteriéry. Naša ponuka Vám prinesie kopec možností ako a kde je vhodné danú bambusovú rohož využiť. Vďaka tomu sa nemusíte viac trápiť a rozmýšľať nad tým, ktorá bambusová rohož je vhodná na vyriešenie Vašeho problému. 


 
Momentálne ESHOP prebieha rozsiahlou rekonštrukciou - a NIE JE MOŽNÉ zrealizovať žiadne objednávky. Funkčný nový web bude 15.3.2022. Ak máte záujem o objednávku a aktuálne ceny - kontaktujte nás na t.č. 0903 468 695. Ďakujeme za pochopenie